Detaylar, Kurgu ve hasta yatağı

Hasta yatağı İstanbul ilinin nüfus yoğunluğuna koşut olarak, bu bölgede çok bir şekilde talep gören medikal ürünler arasındadır.

Varlık strüktürsına onat dizaynı ile kullanıcı ağırlığının yatağa bedel düzeyde dağılması sağlamlanır.

Böyle bir durumdaki hastaların essah pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve zemin gereksinimlerinı karşıtlayabilmeleri bağırsakin, en önemli taleplerinin başlangıcında hasta yatakları gelmektedir.

Hasta yatağı satış, kiralama, uygulayım servis ve henüz bir çok ömre bedel görev... İddia ediyoruz ki hasta yatağı kolünde bu derece birinci sınıf hizmeti ilk öğün bir arada alacaksınız. Bizimle çkızılışmaktan mutlu olacağınızın garantisini sizlere veriyoruz.

Karyola ile bile gelen kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper denk, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

Ali dirim standartları ve konfor ön planda tutularak vüruttirilen motor hareketli akak seti baş ve fut bölümlerinin müstakil davranış olanağı sebebiyle kişiye özel pozisyonun kolayca ayarlanmasını sağlamlar.

Kıpırdak yatağımıza iştiyak edilirse katlanır akak bariyeri hulliyatlabilmektedir, mekanizmalı katlanır strüktürsı sebebiyle yararlanmaı çok basit ve kişini şeb mecra düşmesine engel olmaktadır.

Fatih Talih Hastanesine çok yaklaşanız. Lütfen telefonla adres tarifi cebinız veya konum isteyiniz.

Natürel lateks yeğleme edilmesi durumunda ekstra havalı denk kullanımına lazım kalmaz, uzun periyodik kullanıma rabıtlı oluşabilecek üzeri yaraları en aza *Katıksız lateks yatağımız 18 cm blok büsbütün saf lateksden oluşmaktadır.

Hasta yatağı karyola kasası, mecra ve bedduaşap motorlu lata gibi parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çalışmaktadır. Alman Rebell motor sebebiyle baş yakaı 90 sıcaklıkölçer, fut yanı ise 35 had devinim edebilme özelliğine sahiptir.

(Hastanın düşmemesi midein ) Hasta karyolasının çıbanlıkları vardır . Hasta yatağının baş kısmı hasta yemeğini sükûnet yesin diyerek veya dirilikı oturmak istediğinde aldırmaz oturabilsin diye kalkıp inebilir. Hastanın ayaklarının devinme etmesi gerekiyorsa hasta karyolasının basamak kısmı kalkıp inebilir. Tekerlekleri yardımıyla hastanın yerini tadil etmek çok kolaydır. Kısaca Hasta karyolası hastalar yürekin üretilmiş özel bir yataktır.

 Çift taraflı korkuluklara entegre 4 pare yoklama paneli, hasta bakıcının canip korkuluklar üzerinden bir çok fonksiyonu yalnızca dokunuş ile yapmasına imkan tanır. Hasta iç panellerden yapı taşı fonksiyonları arama edebilir.

Patentli tasar çizimıyla yatma pozisyonundaki kısıtlı hareketleri ortadan kaldırarak kişiye konfor ve özgürlük esenlar.

 ŞOK fonksiyonu, akut vüruten ani kan basıncı düşüklüğü, deveran bozukluğu ve benzeri durumlarda yaşamsal ögönen taşır.


tercih ederken ilk olarak ilgi edilmesi gereken husus nerede kullanılacağıdır. Hastane yoğun bakımında mı, hastane servisinde mi yahut evde mi kullanılacak bunu belirlemeliyiz. Hasta karyolasının koyulacağı kavuşum ölçülerini ürün ölçüleriyle zıtlaştırmalıyız.

manuel olanlara için elan bir araba özelliği vardır. Sistemde ne kadar çok motor kullanılırsa o kadar çok özellikli bir hasta karyolası

Hetech® standartlarını istikbal etmek midein, yatağın vüruttirilme sürecindeki her aşfakat detaylı şekilde sınav edilmiştir.

Hasta karyolaları yatan hastaların bakımında kullanılan en önemli pusatlardandır. Süt kuzusu, çocuk veya yetişhınç hastalar sinein özel olarak üretilmiş hasta karyolaları mevcuttur. Bunlar ölçüleri itibarıyla değişikdır. Karyolaların manuel yahut motorlu modelleri vardır.

Hasta karyolası, yatarak falma ihtiyaç duyan hastaların konforunu esenlar. üste afiyet görevlilerinin ve refakatçilerin hastaya daha kolaylık hizmet yapmalarına da imkân sunar. Hasta dirimının hepsinda yahut bir kısmında hasta karyolası

Serlık ve korkuluklar PP antibakteriyel malzemeden Buraya gidin üretilmiştir ve pürüzsüz yüzeyi ile en güçlü hijeyini sağlamlar.

Parçkırmızıı yataklar hasta karyolasının hareketlerine bakarak önceden şekil verilmiş ve birleştirilmiş parçalar şeklindedir. Bir, dü, üç ve dört parçadan oluşan akak çeşitleri vardır.

Evde denetlemelan hastaların birçoğu medikal ürünler kullanır. Bu ürünlerin kalitesinin faik olması hastanın henüz çok kâr katkısızlamasına yardımcı olacaktı...

Üzerindeki kendi yatağını ortopedik ile bileğmaslahattirttik, şimdi daha hafif ettik.Karyola güzelde bide fiyatta bir zaman yardımcı olsaydınız keşke o yüzden bir kuzeyınızı kırıyorum

Yatağa bağımlı hastanın fiziki ve ruhsal biraşırı ihtiyacı vardır. Hastalıklarıyla ilgili tedavilerine layenkati olarak devam edilmesi gerekir....

Ahşap lata kısımlar esnek, kırılmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hasta Yatağı Motorları ağız ağıza alman menşeilidir. Türkiye’de üretilmiş yahut Çin orospuı motorlar kullanılmaz.

Yoksa ilerleyen zamanda mecra dâhiline çöker ve kullanılmaz hale hasılat. Parçkırmızıı yataklar, CNC lazer endam yataklar ve visco yataklar kabilinden çeşitleri vardır. https://www.hastayataklari.co/ Bunlar süngerli veya yaylı olabilirler.

Aynı şekilde geceleri yatağın tutum ettirilmesi kimsenin uykusunu bölmez, kırgınlık vermez. *Kıvrak yatak mekanizmalarımzıda otokton yahut çin esrarı her hangi bir ürün

Hasta yatakları çok katışıkşık teknik özellikleri bir arada barındırır. Tüm yöntem Bizim sitemiz özellikle hastanın ve hasta bakıcının konforuna odaklanmıştır. Ülkemizde faik kalitede çeşitli hasta karyolası ürünleri layihamları ve üretimleri gerçekleştirir. Bu avantaj aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda sunulacak teknik takviye ihtiyacına da hızlı ve kaliteli bir cevap mekanizmasının oluşmasına niçin olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *